Menü
ALPİN OUUTDOR com 'a ÖZEL FIRSAT ÜRÜNLERİ için tıklayınız

Gizlilik ve Güvenlik Koşulları

Gizlilik Bildirimi

        Bizlere ilettiğiniz her türlü hassas ve kişisel bilgiler, yüksek güvenlik standartlarında saklanmakta, mevcut yasalar çerçevesinde kullanılmaktadır. Bilgilerinizi sizlerin onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt ve garanti ederiz. Sizlerin alışverişiniz esnasında kullanmakta olduğunuz kredi kartı bilgileriniz web sitemiz üzerinden ilgili bankalara aktarılmakta ilgili kredi kartı bilgileriniz siz ve bankanız dışında 3. şahıslar tarafından görülmemektedir. Sistem güvenliğimiz dünyanın en saygın güvenlik firması  Rapid® SSL tarafından sağlanmakta, verileriniz 128 bit SSL şifreleme yöntemi ile bankanıza aktarılmaktadır.

Kredi Karti Güvenlik Kontrolü 

        alpinoutdoor.com online mağazamızda alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliği bizim için en önemli önceliktir. Bu nedenle bazı durumlarda size e-mail yada telefonla ulaşılıp sözlü olarak siparişinizin teyidi istenebilir.    
        
       (!) Güvenlik kontrolü sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olması durumunda siparişiniz iptal edilebilir.     

       Lütfen kişisel bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz, unutmayınız ki siparişleriniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu bilgiler kullanılacaktır.

       Kredi kartıyla yaptığınız alışverişlerinizde öncelikle finanssal bilgilerinizin bankanız tarafından onaylanması gerekmektedir. Bazı durumlarda bankanız sözlü olarak işleminizin teyidini isteyebilir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.              

       Sipariş iptali ile ilgili bilgiler, üyeliğinizde kayıtlı e-mail adresine gönderilir.