Menu
Your Cart
 En geç 2 iş günü içerisinde ücretsiz kargo!

Tırmanış İniş Ekipmanları

Lacd Figure
YENİ
Brand: Lacd Model: 1012
Klasik Figure 8 iniş figürü sekiz, güvenlik alanındaki tüm yeniliklere rağmen herhangi bir tırmanma ekipmanının ayrılmaz bir parçasıdır. Tırmanma ipinin hızlı ve esnek bir şekilde tutulmasını sağlayan bir emniyet cihazı veya güvenli ve konforlu bir iniş cihazı olarak olsun, LACD alüminyum iniş ..
149,00 ₺
Vergiler Hariç:149,00 ₺
LACD Nut Set Demon
YENİ
Brand: Lacd Model: 1025
Mobil geciktirme cihazları kullanılırken, takozlar en temel sabitleme yöntemidir.  İster ticari tırmanış, ister büyük duvar tırmanışı, ister spor tırmanışı için tamamlayıcı bir emniyet cihazı olarak - LACD, Demon Nut Setiyle birlikte farklı boyutlarda on adet sıkıştırma takozu içeren kapsa..
949,00 ₺
Vergiler Hariç:949,00 ₺
Lacd Tube Evo Ultralight ATC
YENİ
Brand: Lacd Model: 1019
Tube Evo Ultralight ile LACD, tüm spor tırmanıcılara ve dağcılara, tırmanışta çok sayıda kullanım için yüksek kaliteli ve hafif bir emniyet cihazı sunar. Tube Evo UL, iniş için 8 mm ila 11 mm çapındaki tüm tırmanma halatları için, bir liderin emniyete alınması ve bir veya iki tırmanıcının emniy..
249,00 ₺
Vergiler Hariç:249,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz.